یخچال پروتئین (جزیره)

این یخچال خوابیده مطمئنا در در فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و فروشگاه زنجیره دیده اید . این یخچال های صنعتی به دلیل داشتن انواع و ویژگی های گوناگون، در بین یخچال های فروشگاهی پر متقاضی بوده وهمچنین از محصولات پرفروش در بین محصولات و یخچال های صنعتی است.

یخچال جزیره

جهت نمایش وعرضه کالا های غذایی در فروشگاه های بزرگ یا کوچک مانند فروشگاه های زنجیره ای، هایپر مارکت ها و سوپرمارکت ها به کار برده می شود.

امکانات یخچال جزیره فروشگاهی

  • قابلیت نمایش و عرضه بهینه مواد غذایی
  • مساحت زیاد نمایش کالا
  • کاهش مصرف انرژی
  • دارای ابعاد اختصاصی
  • طراحی متناسب با فضای فروشگاه شما

یخچال جزیره یکی از انواع یخچال صنعتی است و مکانیزمی شبیه به کارکرد سایر یخچال ها دارد تنها تفاوت این یخچال با دیگر یخچال های و فریزر های صنعتی و خانگی این است که یخچال های جزیره نسبت به فریزرهای خانگی دارای قدرت سردسازی بیشتری است و درنتیجه از موتور قوی تری نیز برخوردار است.

کاربرد یخچال جزیره فروشگاهی

کاربرد این محصول، منجمد ساختن محصولات مواد غذایی برای جلوگیری از فاسد شدن آن ها و حفظ کیفیتشان است. این دستگاه به دلیل ظاهر و ابعادی که دارد بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای و هایپر مارکت ها کاربرد داشته و موادی از قبیل انواع گوشت، مرغ، ماهی، بستنی، مواد پروتئینی مانند سوسیس و کالباس وانواع غذا های آماده و … در خود جای داده و نگهداری می کند.

یخچال خوابیده ی شیشه خم مجهز به سیستم های سرمایشی چرخشی می باشد و سرما به صورت یکنواخت در یخچال پراکنده شده و دمای تمامی بخش های آن ثابت می باشد. یکی از مهم ترین مزیت های این یخچال ها داشتن فضا بزرگ بوده و محصولات زیادی را درخود جای می دهد. همچنین به دلیل داشتن ظاهری زیبا و شکیل بسیار باعث می شود تا فضای فروشگاه شما را بسیار زیبا می کند.

یخچال خوابیده که تحت عنوان یخچال جزیره ای نیز شناخته می شود و در اغلب فروشگاه های عرضه کننده ی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. این یخچال ها نسبت به سایر یخچال ها و فریزر های صنعتی و فریزرهای خانگی دارای قدرت سردسازی قوی تر و بیشتری بوده و گفته شد که بیشترین کاربرد آن برای فریز کردن و منجمد کردن مواد غذایی است که قابل فاسد شدن است. مانند موادی چون انواع گوشت، بستنی، مواد پروتئینی و …است.