شاک فریزر, محصولات

شاک فریزر

استفاده از خنک‌کننده سریع پارس گل در قنادی به شما امکان خلق تزیینات جدید و سرعت بخشیدن به امر تولید را می‌دهد. یک قنادی مدرن نمی‌تواند ازمزایای شاک فریزر چشم‌ پوشی نماید.

نه‌ تنها فریزکردن سریع در -۱۸، بلکه خنک کردن سریع در +۳ کارایی شما را بیشتر، زمان آماده‌سازی را کوتاه‌تر، فضای انبار مورد نیاز را کاهش و کیفیت و سلامت غذا را افزایش می‌دهد.

همه این‌ها را مدیون خنک‌کننده و فریزرکننده‌های سریع پارس گل هستیم. چرخه خنک‌شدن سریع ولی در عین حال ملایم و تضمین‌کننده کیفیت تمام محصولات قنادی شامل: مواد خام یا پخته شده، محصول آماده یا نیمه آماده می‌باشد. برای حفاظت از محصولات شما ما شاک فریزر یا بلاست فریزرهای پارس گل را به شما پیشنهاد می کنیم.

شاک فریزر یا بلاست فریزر

شاک فریزر برای سرد کردن سریع غذاها تا دمای نگهداری بهینه و بهداشتی برای حفظ طعم و ساختار طراحی شده اند. برای پذیرایی، آشپزخانه های تجاری و همچنین بستنی فروشی ها طراحی شده است.

حفظ کیفیت مواد غذایی و مواد اولیه یکی از اقداماتی است که یک صاحب کسب و کار هوشمند باید ابتدا روی آن تمرکز کند. با استفاده از شاک فریزر، صاحبان مشاغل نیازی به نگرانی در مورد تازه نگه داشتن مواد اولیه یا محصولات اصلی خود ندارند، زیرا با فناوری شاک فریزر و افزایش طول عمر موجودی کالا از طریق انجماد سریع اقلام به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

شاک فریزر

تولید و فروش انواع شاک فریزر | شاک فریزر

شاک فریزر (10 سینی)

231،800،000 تومان

شاک فریزر (15 سینی)

269،000،000 تومان

شاک فریزر (5 سینی)

185،500،000 تومان

مزایای استفاده از شاک فریزر

شاک فریزر در دمای هوای 30- تا 40- درجه سانتیگراد کار می کند، در مقایسه با فریزر استاندارد که معمولاً در دمای 0 درجه سانتیگراد نگهداری می شود. در حالی که یک فریزر معمولی حدود 6 تا 12 ساعت طول می کشد تا مواد غذایی را منجمد کند، دمای بسیار سردتر در یک شاک فریزر انجماد سریع تقریباً 3 ساعت را فراهم می کند.

شاک فریزر ارزش غذایی، طعم، بافت و رنگ مواد غذایی را که حفظ می کند و ظاهر فیزیکی غذا توسط پوست یخی که در اثر انجماد بر روی سطح ایجاد می شود از آسیب و کم آبی محافظت می شود.
انجماد تضمین می کند که غذا برای مصرف ایمن است زیرا از رشد میکروب جلوگیری می کند.
مواد غذایی که منجمد شده اند ساختار و کیفیت خود را حفظ می کنند.
خطر آلودگی کم است زیرا شاک فریزرها دارای محفظه های مختلفی برای مواد غذایی مختلف هستند
این فریزر می‌تواند برای سرآشپزها مفید باشد، زیرا ذخیره‌سازی مقادیر زیادی محصول را امکان‌پذیر می‌کند، که برای نگهداری دسته‌های باقی مانده غذا و کاهش هدر رفتن غذا ایده‌ال است.

دسرها در فریزر معمولی (فریزر هایی که در آن انجماد  به آهستگی صورت می گیرد) قرارگیرد ،  این فرآیند  باعث  ایجاد بلورهای یخ در آن شده که به کیفیت دسر آسیب می رساند و سازه آن را خراب می کند و تنها در عرض چند ساعت دسر خوشمزه ای که درست کردید  عطر و طعم خودش را از دست می دهد .

وقت را از دست ندهید و سرعت تولید خود را چندین برابر کنید.

چرخه (دما) را روی درجه 35- تنظیم کنید و در کمترین زمان دسر با کیفیت  و خوش طعم تر با ماندگاری طولانی  آماده کنید.

پس زمان تولید خود را با چیلر انفجاری یا همان شاک فریزر پارس گل  کاهش دهید.

شاک فریزر برای خلاقیت های شکلات

شکلات یکی از ترکیبات اصلی یک شیرینی پزی است و در دستور العمل های بیشماری مانند پرالین ، کیک ، موس ، سمفردو و سایر آماده سازی های مبتنی بر شکلات استفاده می شود.

PARSGOL BLAST FREEZER نیازهای شیرینی پزی شما را برآورده می کند .

به عنوان مثال ، چرخه 7 -درجه سانتی گراد را روی ترموستات تنظیم کنید و  به سرعت شکلات را به دمای مناسب برای تزئین کیک برسانید.

همه شیرینی پزی ها می خواهند محصولات خود را با خیال راحت و به سرعت آماده کنند.

با استفاده از خنک‌کننده‌ سریع پارس گل شما قادر به کاهش و یا حذف شیفت شب و در عین حال افزایش طیف محصولات تولیدی در محل کار خود خواهید بود.

به این دلیل خنک کننده سریع پارس گل به ابزاری ضروری در نانوایی‌های مدرن مبدل شده‌است، جدا ازخنک‌کردن مواد خام، محصولات پخته و نیم‌پخته، قدرت و کیفیت بالای این محصول ما را قادر به فریز کردن محصولات آماده پخت مانند نان‌های مخصوص، پیتزا و کیک می‌نماید.