فروش تاپینگ بستنی

تاپینگ بستنی

بستنی هر ساله درآمد بسیار زیادی را برای کسب و کارها ایجاد می کند، بنابراین مهم است که خوراکی های دلپذیر خود را تازه و سرد در یخچال فریزر بستنی که برای کسب و کار شما مناسب تر است نگه داری کنید.

تاپینگ بستنی یکی از انواع فریزر صنعتی صنایع پارس گل می باشد که به منظور به نمایش گذاشتن بستنی و همچنین نگهداری از بستنی و حفظ کیفیت آن و جلوگیری از آب شدگی آن طراحی و تولید شده است.

تاپینگ بستنی پارس گل یکی بهترین و باکیفیت ترین تاپینگ های بستنی در بازار است و به همین دلیل فروش تاپینگ بستنی در این مجموعه یکی از پرفروش ترین محصولات می باشد از ویژگی های این محصول می توان به بدنه ی استیل، شیشه نشکن و اتلاف انرژی تقریبا به صفر برسد و گرمای بیرون به بستنی ها نرسند.کمپرسور قدرتمندی که بر روی این دستگاه نصب می شود مناسب با هر آب و هوایی در هر منطقه از کشور مانند مناطق گرمسیر می باشد . و لگن های آن از جنس استیل و قابل شستشو می باشد.

تاپینگ بستنی صنعتی یکی از انواع تاپینگ های بستنی بوده که برای جلوگیری از خراب شدن و از دست دادن کیفیت بستنی استفاده می شود و امروزه یکی از تجهیزات مهم در بستنی فروشی ها و آبمیوه فروشی ها می باشد. این محصول دارای انواع و مدل ها و ابعاد مختلفی بوده و همچنین تعداد لگن تاپینگ بستنی نیز به توجه به ابعاد آن متغیر می باشد و بسیار تاثیر گذار در قیمت تاپینگ بستنی است .

نکات و ویژگی های مهم در خرید تاپینگ بستنی

قیمت تاپینگ بستنی قبل از خرید تاپینگ بستنی ابتدا باید به چند نکته توجه کنید و آن هم تعداد بنماری ها ابعاد تاپینگ بستنی می باشد زیرا تاپینگ بستنی بزرگ دارای بنماری های بیشتر بوده و کمپرسور قدرتمند تری دارند درنتیجه قیمت آن ها نیز بیشتر از تاپینگ بستنی کوچک می باشد .

در هنگام خرید تاپینگ بستنی باید به تعداد کاسه ها و قدرت کمپرسور توجه ویژه ای شود و هر چقدر از تعداد کاسه های بیشتری استفاده شود نیاز به موتوری قدرتمند خواهد بود که این امر در کیفیت تاپینگ مورد نیاز شما تاثیر گذار خواهد بود.

مزایا خرید تاپینگ بستنی پارس گل

اولین تاپینگ بستنی ایران مجهز به درب جلو باز شو جهت سهولت در دسترسی ، چیدمان و رعایت مسائل بهداشتی.
امکان تزئین و دکور بستنی ها به میزان دلخواه جهت جذب ، زیبایی و فروش بیشتر بستنی ها .
دارای کمترین عرض (104cm) جهت تسهیل در حمل و نقل ، جابجایی و اشغال کمتر فضا.
دسترسی بسیار آسان به بستنی ها درهنگام اسکوپ زدن ، به دلیل محاسبه دقیق پیشخوان .
دارای کمپرسور های پرقدرت اورجینال و مناسب برای انواع آب و هواهای گرمسیری .
دارای کمترین ارتفاع (120cm) جهت ارتباط و خدمات دهی بهتر به مشتریان.
دارای سیستم برفک آبکن هوشمند و سیستم تشخیص برفک دو سنسور .

مشخصات فنی تاپینگ بستنی

بدنه کار و بنماری های درون دستگاه استیل است عایق بدنه این دستگاه تزریق فوم پلی یورتان می باشد که با بوسیله ی دستگاه تزریق اتوماتیک انجام می شود ترموستات آن دیجیتال است و قابلیت تنظیم دما توسط مشتری را دارد دارای نورپردازی ال ای دی برای دید بهتر مشتریان عزیز و گرامی است .

فریزر تاپینگ بستنی در مکان هایی کاربرد دارد، که می خواهند بستنی های میوه ای و یا حتی بستنی هایی که دارای طعم های مختلفی هستند، را نگهداری کنند، چون در این صورت می توانند به راحتی جوابگوی مشتریان خود باشند، و نما و ظاهر شکیلی به مغازه های شما می دهد.

از تاپینگ های بستنی که برای در دیدرس قرار دادن بستنی هایی که دارای طعم های مختلف هستند،برای مشتریان استفاده می شود. این دستگاه به شکل شیب دار طراحی می شود، که دارای درب های شیشه ای محدب است، و این کانتر شیشه‌ ای دارای درب کشویی بوده، که موجب سهولت استفاده برای کاربر می شود.